המועמד צבי (צביקה) הרפז

שלום רב, 

שמי צבי (צביקה) הרפז ואני מורה דרך 31 שנים (מ 1989). מדריך בשפות אנגלית, ספרדית, צרפתית, פורטוגזית (רמת שפת אם) וגם דובר סינית ברמה בינונית.

מתחילת דרכי מדריך אשכול ואוטובוסים כמו גם סיורים מוטסים. טייס מסוקים ומטוסים (מוסמך אפילו על בואינג 737 וססנה סייטיישין). 

יליד 1965 מרמת השרון, בילדותי גרתי שנתיים בצ’ילה, 3 שנים בגואטמלה ועוד 3 שנים בארצות הברית. שירות צבאי בחיל אויר.

כיום נשוי למירב ויש לנו את דניאל בן ה 13 וליאן בת ה 9. בנוסף יש לי שני בנים מנישואיי הראשונים עידן בן כמעט 21 ביחידה מובחרת בצבא ומתן בן כמעט 17 בתיכון. 

מתגורר בכפר סבא מ 1992

כמדריך אני גם עצמאי וגם שכיר, מתמחה בעיקר בתיירות/צליינות נוצרית ועובד עם מגוון סוכנים, מחלקת אורחים רשמיים של משרד החוץ שם הדרכתי לא מעט מלכים, נשיאים, ראשי ממשלות, שרים ושאר אורחים רמי דרג. בנוסף עבודות ישירות וחברות מקומיות. 

במהלך הקיץ ביחד עם פיטר גוחבט ואחרים הובלתי את אוהל המחאה ושביתת הרעב מול משרד האוצר והכנסת. הצטרפתי אל פיטר ביום השלישי ושבתתי רעב סה”כ 16 מתוך 63 ימים שהמאהל היה מאויש 24/7

יזמתי המון מפגשים עם חברי כנסת ושרים ונפגשנו עם מעל 60 חברי כנסת ושרים למפגשים מתוקשרים והבאתי המון חשיפה למורשת דרך והבאתי את המאבק שלנו לחזית התודעה הציבורית. ייצגתי את מורשת דרך בפגישות ובוועדות הכנסת כמו גם הרבה עשייה מאחורי הקלעים. בנוסף אני גם אחראי גיוס חברים למורשת דרך ובזמן פעילותי עלה מספרנו בכמעט 200 חברים נוספים. בועידת הכספים בכנסת הייתי המנוע מאחורי ביטול ההחרגה של מורי דרך בעלי רכב אשכול מצו סיווג מבוטחים 1972 של הביטוח הלאומי.

אשמח להמשיך לפעול להכרה במעמדם המקצועי של מורי הדרך מול גורמים בממשלה, להגדיל את כוחנו, לקבע את זכויותינו ולשפר את מצבנו.

מאוד חשוב לי שמורשת דרך תקבל הכרה כגוף יציג של מורי הדרך בתיירות הנכנסת. 

ברשתות החברתיות אני מופיע כ:

https://www.facebook.com/zvi.harpaz/

https://www.facebook.com/ZviHarpazYourGuideInIsrael

https://www.instagram.com/harpazzvi/

@ZHrpaz on Twitter

www.tour-israel.com and www.tour-israel.net

www.tripadvisor.com/11434880  (Traveller’s choice 2020, 2019, and 2018 )

Zvi Harpaz +972-54-7777699 zvipilot@gmail.com